Nedělej z velblouda komára!!!

8. března 2012 v 0:00 | Domí :)
Název: Nedělej z velblouda komára!!!
Autor: Domí :)
Příběh: No když to chcete vědět, tak si to přečtěte :P
Povím vám příběh, jak jsem se seznámila s mím přítelem. Bylo to jednoho červnového večera v Londýně. Bylo celkem teplo a tak jsme se s kamarádkou Lilien potulovali po městě. Šli jsme do několika obchodů a butiků, zašli jsme se procházet kolem Big Benu (pro vysvětlení, dobře se tam balí turisté!) a zašli jsme i do naší oblíbené kavárničky, která nesla jméno "Nando's". Bylo už celkem pozdě a Lil zavolal táta, ať jde domů. Měli to teď těžké. Asi před půl rokem Lil zemřela matka a ona se z toho dost těžce vyhrabávala. Její táta ještě hůř. Lil pomáhali tyhle procházky se mnou, a tak jsme je podnikali co možná nejčastěji. Já jsem si chtěla ještě chvilku posedět a utříbit myšlenky. Rozloučila jsem se s Lil a zahloubala se do svých myšlenek. Po chvíli mě z nich vytáhl nějaký neznámi kluk, který si ke mně přisedl. Byl hezký. Měl jeany, černé triko a bílo červenou mikinu. Jeho černé vlasy tvořily krásný kontrast s jeho hnědýma očima a hnědou pletí.
"Ahoj." Řekl a krásně se na mě usmál.
"Ahoj, my se známe?" zeptala jsem se a nasadila svůj velice svůdný pohled. Jelikož jsem se mu očividně líbila, tak jsem si řekla: "Proč nevyužít příležitosti."
"Ne, ehm, já jsem Zayn." Vím divné, ale trochu ho zaskočila má otázka "My se známe." No možná ho zaskočil můj pohled, no, to je stejně jedno.
"Aha, ehm, já jsem Olivia, ale přátelé mi říkají Oli." Řekla jsem a napřáhla ruku. Pevně mi ji stiskl a pokračoval v našem trapném hovoru:
"No, krásný večer co?" nadhodil Zayn a mile se na mě usmál.
"Áno, ale to si mi říct nepřišel, že?" nemám ráda, když kluci chodí okolo horké kaše. Tak ať prostě řekne, že se mu líbím a je to.
"Přišeljsemtiříct, žesemilíbíš, ajestlinechcešněkdyzajítnavečeři." Vychrlil na mě jedním dechem a já se spokojeně usmála.
"Jistě, tady je mé číslo. Napiš mi kdy a kde a uvidíme se tam." Řekla jsem s laškovným úsměvem na tváři, vrazila mu do ruky vizitku a na tvář pusu a odešla jsem tím nejsexy způsobem, který mám. Přišla jsem domů a letěla k počítači to vše říct Lil.
"Vypadal vážně úžasně! Tmavé vlasy exoticky hnědá pleť, náušnice v uchu, a navíc měl ušlé triko, přes nějž mu byli vidět jeho velice namakané břišní svaly." Pochlubila jsem se jí ze svým úlovkem. Ona na mě hleděla jako na vyjevenou a pak vstala a odešla. Vrátila se za chvíli s plakátem v ruce.
"Není to tenhle?" zetala se a ukázala na plakát.
"Jo přesně ten, jaktože máš jeho plakát?" zeptala jsem se zaraženě.
"Ty jsi zaostalá či co? To je Zayn Malik, který zpívá ve skupině One Direction! Je to velmi slavný popový zpěvák a ty ho ani neznáš!" řekla mi dost vyčítavě. Usmála jsem se od ucha k uchu. Tak to vypadá, že mě balí nějaký slavný zpěvák…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mishelle Mishelle | Web | 8. března 2012 v 17:10 | Reagovat

Zapisuju si tě ;)

2 Dem. Dem. | Web | 8. března 2012 v 18:33 | Reagovat

Tak to vypadá, že mě balí nějaký slavný zpěvák... :D Dobré to je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama