Březen 2012

Poslední výzva!

30. března 2012 v 16:06 | Domí :)
Takže, k věci. Vážně jsem si myslela, že můj příběh se vám líbí, ale očividně jsem se spletla. A nebo nespletla? To mi řekněte vy. Chtěla jsem, abyste mi aspoň jednou, alespoň jednou napsali svůj názor a napíše mi ho jen sedm lidí a to způsobem "Boží".Takže, pokud chcete, abych pokračovala ve story, tak mi napište k osmičce alespoň 20 názorů. Děkuji za pochopení. Pokud je tam neuvidím, nepíšu dál!

SONB 0.1 - Přihláška

29. března 2012 v 19:05 | Domí :) |  Soutěže
Už jsem se o SONB zmiňovala v předchozím článku. Teď je tu oficiální příhláška:

Vysvětlení:

Když se přihlásíš, do konce týdne(1.4.2012 v 24:59) seš v soutěži.
Hned v pondělí dám anketu a ty máš týden na to si sehnat hlasy. Stejně bude probíhat druhé kolo a třetí(podle toho kolik lidí se přihlásí...

Přihláška:

Jméno
Přezdívka
Blog
O čem je
Jak dlouho bloguješ
Nějaký kontakt


Doufám, že tady bude pár komentářů. Kdo tady napíše něco jiného než přihlášku, tak si ho blokuju!8. More than this "Konečně"

29. března 2012 v 19:04 | Domí :) |  More than this
Takže zase vidím, že musím vám dávat ty stupidní ultimáta, jinak prostě nejste schopni napsat ani řádku. Takže Pokud nebude, a to pozor, 20 komentářu není další díl. Mě to je jedno. Já si to píšu. Nový díl už mám skoro hotový, jen tam dát ten závěr, ale to mi zabere max 5 minut. Takže holky, 20 komentů(je mi jedno jakých nebo od koho) a máte další díl :) Hezké čtení Domí :)

Konečně!
Stories

29. března 2012 v 19:03 | Domí :)
Tak tady je komplet seznam všech story, jak uzavřených, tak rozepsaných, tak těch, které připravuju :)

Ukončené:


Rozepsané:


Připravuji:

HOT or NOT /0.2/

27. března 2012 v 20:51 | Domí :)

All Affs

27. března 2012 v 20:04 | Domí :)
Seznam Všech Affs:

Top♥:
Dem. - blog o 1D a taky FF s něma :)
Ell Cíí - Strašně krásný blog o 1D a o všem co se motá kolem nich!:)
Jessie - blog o Miley Cyrus :)
Ter♥ - blog o 1D :) Píše moc hezké story

Normal:)

GuestBook

27. března 2012 v 19:22 | Domí :)
Tákže, dokud neseženu pořádný Guest Book, tak své návštěvy, připomínky, hodnocení blogu nebo i reklamy pište sem. Budu přibližně vědět, kolik lidí tu je atd. Do komentů prostě napište něco, co se týká tohohle blogu a třeba i můžete dodat nějakou pozvánku nebo reklamu. Můžete se mě zde na cokoliv ptát. No prostě tu pište všechno :DDD


I AM BACK!

24. března 2012 v 18:58 | Domí :)
Jsem tak ráda, že jsem zase tu a můžu psát. Na lyžáku to sice bylo fajn, ale určitě mi chyběl blog. Doufám, že jste na mě nezapoměli a nepřestali to tu navětěvovat. Tochu mě zamrzelo,že u článku bylo jen deset komentů a to jste na to měli celý týden. Celkem často těch deset stihnete napsat za den, a teď jste je napsali za týden! No, ale co má chyba. Chtěla jsem deset, tak je mám. Teď mám fofr. Škola, tréninky a ještě stačím psát a koukat na Upíří deníky. No, ale dosta o mě. Rozhodla jsem se udělat SONB(Soutěž o nejlepší blog. Přihlásit se můžete pod článek komentem:

Jméno
Přezdívka
Blog
Jak dlouho už bloguješ
e-mail/facebook/twitter/skype(byla bych ráda, kdybych na tebe měla kontakt :))

Tak doufám, že se někdo přihlásí. Možná uvidíte pozváku na SONB na svém blogu, tak neváhejte a přihlašte se. Vítěz dostane Diplom a reklamu na mém blogu(dost velkou:)) a když bude chtít i Sen na přání :D Tak neváhejte a pište přihlášky :)7. More than this "Never say never?!"

18. března 2012 v 20:27 | Domí :) |  More than this
Takže kočky, tohle jsem vám přednastavila. Jsem na lyžáku a vrátím se až v sobotu. Budu se snažit tam něco napsat, ale nevím, jak se dostanu ke kompu. Doufám, že to tu ten týden vydržíte a nezapomenete na m. S láskou vaše Domí :). Ps: to že jsem pryč neznamená, že nestojím o to abyste psali komety. Minimálně deset jich tu bude, jinak další díl nebude!!

Nikdy neříkej nikdy :)
3. More than this "Překvapení!"

18. března 2012 v 20:25 | Domí :) |  More than this
Překvapení!