Mystic one 16. díll

28. února 2012 v 15:50 | Domí :)
16. dílKdyž jsme vystoupili z letadla, uviděla jsem spoustu lidí spěchajících od někudy někam. Silnice byli zaplněné auty, taxíky a limuzínami. Šli jsme teprve pět minut a viděli jsme Miley Cyrus, Demi Lovato a Joea Jonase. Kluci se s nimi přivítali a představili mě. Byla jsem trochu zaskočená. Po chvíle chůze jsme uviděli nápis Hollywood!
"Ale my nejsme v New Yorku! My jsme v Hollywoodu!" vyjekla jsem na Harryho a lostně se na něj podívala."
"Klid zlato." Řekl a usmál se. Když viděl, že jsem namíchnutá ještě víc, usměv mu sklouzl do zaskočeného výrazu. "Víš zlato, zítra tu máme koncert a tobě škola začíná až za dva týdny, takže zítra je koncert tu. Poté je koncert v Las Vegas, pak v Coloradu, pak v New Jersey a pak až v New yorku. Neboj, bude to OK." Usmál se na mě a políbil mě na vlasy. No jo, ale pět koncertů za deset dní. To budeme dny trávit buď v letadle, přípravou anebo koncertováním! No jo, ale potom už to určo pozvol. Chtěli využít toho, že se ještě nemusím honit ve škole. No, tak to prostě budu muset nějak přežít. Já Harryho nezklamu. On kvůli mně letěl do Ameriky, tak já budu s ním jezdit v americe po koncertech. A navíc si je naplánovali tak, aby byli po cestě. Z úvah mě vybral blesk, který se přede mnou sčista jasna objevil. Bylo tam asi dvacet novinářů a padesát fanynek, které chtěli podpis.
"O mě tu nestojí, půjdu do auta." Řekla jsem Harrymu a už už jsem se hrnula do auta, když mě někdo vyfotil a řekl.
"Slečno Adamsová, co je mezi váma a Harrym Stylesem?" zeptal se jeden s těch cvoků s mikrofonem, kteří jen zmateně pobíhají po městě a snaží se vyhledat nějakou celebritu, která by se jim hodila na titulku.
"Máme se rádi." Řekla jsem jen a už jsem zmizela v autě, které postávalo trochu za námi. Jelo za námi celou dobu z letiště, ale my jsme se chtěli raději projít. Kluci dali pár fanynkám autogram, vyfotili se s nima a už taky lezli do auta za mnou.
"Koncertní sál prosím!" řekl Liam udýchaně a zapnul si pás.
"Já bych to nepřežila." Řekla jsem a s jakýmsi soucitem i úctou jsem se na kluky podívala.
"Jo, to je na tom to hrozné. Skoro nikdy nemůžeme jít jen tak na procházku.
Když jsme dorazili do obrovské haly s pódiem 3x větším než taneční sál obklopeným desítkami reflektorů byla jsem ohromena. Tady budu zpívat. Bylo to vážně obrovské. Připadala jsem si jak mravenec. A navíc mám hned dvě písně. Jednu pomalou romantickou s Harrym a jednu rychlou moderní sama. První budu zpívat sama. Vyjedu takovým tím výtahem. A budu tam mít nejméně milión ohňostrojů. Byla jsem tak nervózní, až jsem musela jít na záchod. Opláchla jsem si obličej studenou vodou, abych se vůbec udržela na nohou. Byla jsem bíla jako stěna. Dělalo se mi blbě. Vyplazila jsem se ze záchodu a zamířila do šatny. Byla jsem mimo, jak když mě líčili, tak i při zkouše. Kluci mi pořád říkali, že se nemusím ničeho bát, ale já jsem byla tak nervózní, že jsem si okousala všechny prsty na ruce. Bylo hodinu před koncertem a hala už se pomalu naplňovala. No pomalu. Byla plná k prasknutí. Zvláštní je, že pořád chodili lidi. Nechápu, jak se sem všichni můžou vejít. Minuty ubíhali neuvěřitelnou rychlostí. Kluci už se připravovali na první písničku. Harry mě vzal za ruku a řekl, že to zvládnu. Oni měli dvě písničky. Pak mě Harry oznámí jako překvapení večera a pak přijedu na tom výtahu a začnu zpívat. Svírala jsem mikrofon takovou silou, až mě z toho bolela ruka. Takovou trému jsem ještě neměla. Kluci začali zpívat druhou píseň. Vlezla jsem do tunelu, který vedl k tomu výtahu. Výtah se začal pomalu zvedat. Jako kdybych konečně za celý den byla zase při vědomí. Jako bych se probudila z nějakého snu. Navalilo se do mě tolik adrenalinu, až jsem mylsela, že prasknu. Začala jsem zpívat. Celý sál ztichl a pozorně mě poslouchal. Dávala jsem do toho vše. Byla jsem s tím dokonce i sama spokojená. Ale to neznamenalo, že lidi ano. Nedávali nijak najevo svou reakci. Jen tiše poslouchali. Lítala jsem po pódiu a dávala ze sebo to nejlepší. Byla jsem už uprostřed. Začal mi docházet dech. Přestala jsem se pohybovat a soustředila se jen na to, abych to dospívala. Harry se musel zbláznit, když to psal. Měla jsem tam tóny tak dlouhé a tak vysoko, až to skoro nešlo zazpívat. Dozpívala jsem poslední sloku a začala horlivě dýchat. Byla jsem vděčná za každý přísun kyslíku. Podívala jsem se na publikum. Byla jsem tak zaskočená jejich reakci, až jsem zase přestala dýchat s plných plic…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luss Luss | Web | 28. února 2012 v 22:27 | Reagovat

WOW...

2 Domí :) Domí :) | Web | 29. února 2012 v 15:25 | Reagovat

Ses učila slovíčka?? :DDDDDD

3 Valííí Valííí | 3. března 2012 v 9:33 | Reagovat

hustý ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama