Mystic one 14.díl

25. února 2012 v 22:07 | Domí :) |  Mystic one

14. díl


"No já nevím Harry, naposledy co jsem zpívala před publikem jsem to hodila nějakému klukovy do klobouku…Přímo uprostřed písničky." Musela jsem se trochu zasmát. Bylo to když jsem měla pět let a od té doby jsem nezpívala na veřejnosti. " Ale myslím, že bych to mohla zkusit. Ale jen s tebou. Ano?"
"No výborně. Napíšu nám úžasné duo. Máme ještě jedenáct hodin. Běž na hodinocou masáž a pak za náma přiď tady. Já to s kluky jen proberu." Řekla a už mě hnal do masážního salónu. Seděla tam vysoká blondýnka a upravovala si nehty.

"Hezky se bav." Pošeptal mi Harry do ucha a pak zmizel. Když mě blondýnka postřehla, okamžitě odložila lak a hrnula se ke mně s velmi přátelským úsměvem.
"Ahoj, já jsem Clarisa. Budu tě očividně masírovat." Řekla. Nepodala mi ruku, ale rovnou mě objala. Je to asi hodně přátelský typ.
"To asi ano." Řekla jsem a obě jsme se zasmály.
"Tak si odlož a lehni si tady." Řekla a ukázala mi na lůžko. Rychle jsem si sundala tričko a kraťasy a lehla si.
"I podprsenku." Upozornila mě Clarisa a já ji poslechla a poslušně si sundala i podprsenku. Pak začala ta nejúžasnější masáž na světě. Celou mě promasírovala od hlavy až k patě. Bylo to jako v ráji…

V tu chvíli v nahrávacím studiu z pohledu Harryho
"Kluci, tomu neuvěříte. Šel jsem si tu s Brill jen tak zaspívat a zjistil jsem, že zpívá nádherně. Když jsem slyšel první sloku, zapnul jsem mikrák a poslouchejte" pustil jsem hudbu. Zazněli první tóny a já věděl, že kluci budou říkat to samé co já. A kdyby to nenavrhly, budou se mnou souhlasit. Brill zpívala úžasně. Byla dokonale sladěna s mým hlasem. Nechápal jsem to. Znělo to tak překrásně a magicky, až jsem nechtěl, aby to skončila. Chtěla jsem, aby to trvalo navěky. Doznívala poslední věta v písni. Pár akordů a byl konec. Kluci na mě jen zírali s pusou do kořán.
"Tak co?" zeptal jsem se jich.
"Ty vole kámo, ty jsi našel spřízněnou duši. Vy se totálně doplňujete. Tak dokonale sladěnou dvojici a tak čistě zazpívanou píseň jsem ještě neslyšel!" řekl Niall a vyvalil oči ještě víc.
"No a teď k věci, napadlo mě, že bychom s Brill mohli zaspívat na prvním koncertě tuhle písničku. Spolu, jako duo…." Řekl jsem a celkem sebejistě.
"No já nevím.." ozval se Liam a já nevěřil svým uším…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luss Luss | 25. února 2012 v 22:21 | Reagovat

Super! Říkám WOW...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama