Mystic One 13.díl

24. února 2012 v 21:30 | Domí :) |  Mystic one
Doufám, že se bude líbit...


13. díl

Byla jsem v sedmém nebi. Vlastně je to fakt ironie, jelikož jsem vážně byla v nebi. Asi před hodinou jsem nasedli do obrovského letadla, které klukům koupili jejich sponzoři. Ve vnitř to bylo fakt luxusní. Byla tam nahrávací místnost, masážní salón, kajuta a deset kožených sedadel pro cestující. Byli v uspřádání dvě proti dvoum a uprostřed stolek. Kluci seděli spolu a já s Harrym jsme si sedli vedle sebe. Ještě jsem nevyzkoušela nic z bohaté nabídky jídla a pití. Byla jsem naprosto spokojená, když jsem mohla v klidu a míru sedět vedle Harryho, držet ho za ruku a povídat si s ním.
"Asi si zajdu zaspívat, jdeš se mnou?" zeptal se a já jsem zazářila, Vlastně jsem tě neslyšela od koncertu zpávat. No vlastně kromě sprchy." oba jse se hlasitě zasmály. V nahrávací kabině bylo fakt úžasně.
"Tak pojď, zaspíváme spolu." řekl a já jsem se trochu zastyděla:
"No víš, já neznám žádnou zvašich písniček." řeklajsem omluvně a nevinně se na něj usmála.
"S tímjsen samozřejmě počítal. A tak je tu i karaoke." ukázal na černou krabičku a mě se značně ulevilo.
"Tak jdeme na to?" zeptal se a spustil karaoke přístroj. Začala znít písnička, která stoprocentně jejich nebyla. Byla pomalá a vášnivá, ale byla taká stará. Witney Huston nebo někdo podobný. Začala jsem zpívat. Text běhal po displey červenou barvou. Byli tam neuvěřitelné výšky. Dívím se, že jsem je vyzpívala. Já moc nezpívám. Vlastně vůbec. Možná tak ve sprše. Po obrazovce začal běžet modrý text a já jsem si konečně mohla odpočinout. Sedla jsem si a trochu se napila. Za chvíly se střídal modrý s červeným a já a Harry jsme zpívali ruku v ruce zamilovanou píseň. Zpívali jsme tak blízko u sebe, až jsem cítila, jak mi jeho hlas vybruje na pokožce. Zpívali jsme strašně dlouho. Bolely mě hlasivky jako nikdy. Když už konečně po display proběhlo posledních pár slov objala jsem Harryho a pustila mikrofon, až tvrdě dopadl na zem a místností to jen otřáslo. Harry se mi podíval do očí a pronesl:
"Zpíváš neuvěřitelně krásně. Rozhodl jsem se, že bys nám měla dělat předzpěvačku." zírala jsem na něj v domění, že se asi zbláznil.
"Mohli bychom si dát i duo. Zpíváš andělsky a já prostě chci s tebou zpívat, Jestli teda souhlasíš..." řekl Harry a já věděla hned jak to dořekl, že řeknu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cookies Cookies | Web | 25. února 2012 v 14:10 | Reagovat

Určitě mu řekne ne,že jo? :D Honem další,prosíím! :D

2 Domí :) Domí :) | Web | 25. února 2012 v 17:58 | Reagovat

[1]: jsem ráda že čteš :), budu se snažit dát ještě dnes další ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama