Mystic one 11. díll

21. února 2012 v 19:47 |  Mystic one
A máme tu jedenáctku. Má to 790 slov, takže né moc tak hurá do čtení :)

11. díl
"Proč si mi o tom neřekla dřív!" řval na mě tak rozzuřeně až jsem se ho bála. A to zas ne! Nebudu ti trpět takové zacházení.
"Okamžitě na mě přestaň řvát. Já to nevěděla. Tu přihlášku tam poslala Nely a víš co? Já tam pojedu. Ať se ti to líbí nebo ne! Myslela jsem, že jsi jiný. Hodný, milý a pochopíš to. Chtěla jsem to nevzít. Ale teď, teď jsi to moc přehnal. Vypadni a vrať se, až se uklidníš!" zařvala jsme na něj. Byla jsem tak nasupená, že jsem ani nedokázala myslet. Vyběhla jsem do svého pokoje a ještě než jsem zabouchla, zařvala jsem na něj tak nejvýhružněji a nejchladněji, jak jsem mohla: "Víš co? Běž si za Fanynkami a mě nech být. Asi bychom si měli dát pauzu. Možná už věčnou" a tím jsem náš dnešní rozhovor definitivně ukončila. Byla jsem zoufalá. Schoulila jsem se do růžových peřin mé krásné měkké a přátelské postýlky a rozbrečela jsem se. Byla jsem za všeho tak unavená, že jsem nemohla uvažovat. Po chvilce jsem usnula…
Slyšela jsem tiché klepání na dveře. Zamrčela jsem "Dále" a doufala, že to není Harry. Celkem jsem si přála, aby to byl Jake. Přátelská tvář by mě teď zahřála u srdce. Vstoupila Nely s velkým podnosem cukroví a horké čokolády.
"Děkuji" řekla jsem a ukázala jí na volné místo vedle mě.
"Co se stalo mezi tebou a Harrym?" zeptala se.
"Víš, asi jsme se rozešli. Řekla jsem mu o té konzervatoři a on na mě začal strašně řvát. Vykopla jsem ho teda ze dveří a řekla, že bychom si měli dát dlouhou pauzu." Vylíčila jsem jí průběh toho tragického dopoledne a rozbrečela se.
"Ach, to je mi tak líto Brill. Nevěděla jsem, že to může způsobit takové problémy."
"To je v pohodě. Aspoň jsem zjistila, jaký je." Řekla jsem a smutně se na ní usmála. Poté jsem zase vybuchla v neuvěřitelný smutek. A nejhorší bylo, že před pár dny jsem myslela, že s ním chci strávit život. Pokud se rozejdeme, budu jen doufat, že mi to Jake odpustí. Je to vážně skvělý kluk. Ale není to Harry. Brečela jsem dál a dál. Nely už byla unavená a tak odešla. Brečela jsem asi do tří do rána a pak jsem usnula. Měla jsem krásnou bezesnou noc, za což jsem byla vážně moc vděčná. Měla bych teď určitě noční můry.
"Dobré ráno Brill" probudila jsem se asi v devět a on seděl u mojí postele. Usmíval se na mně těma svýma hnědýma očima. "Omlouvám se, že jsem na tebe tak vyjel. Byl jsem jen zklamaný, že si mi to neřekla. Odpustíš mi to?"Byl okouzlující. Proč mi to dělá? Proč vždy když něco pokazí, podívá se na mě a já roztaju.
"No jistě zlato." Skočila jsem mu do náručí a dala mu velkou pusu. "Ale stejně tam chci jet, je to pro mě velká šance. Víš ty už máš statisíce fanoušků, ale já chci tančit. To je to co mi jde nejlíp. A navíc ta konzervatoř, na kterou mě vzali je ta nejprestižnější na celém světě. Prostě to odmítnout nemůžu, chápeš?" řekla jsem a podívala jsem se na něj tak zoufale, že jsem se tomu musela v duchu zasmát.
"Já vím zlato. To ti nemůžu zapřít. Hmm… na jak dlouho tam pojedeš?" řekl Harry a zapřemýšlel. Když přemýšlel, tak hezky si hladil brau a trochu nadzvedla jedno obočí.
"Myslím, že na půl roku a pak budu pokračovat tu v Londýně." Řekla jsem sklesle. "Ale já nechci vztah na dálku. To se pak podvádí, a není to ta pravá láska. Vím, že někdo říka, že vztah na dálku lásku utužuje, ale já s nimi rozhodně nejsem zajedno." Řekla jsem a podívala se na Harryho.
"Já vím kotě, já to též nepodporuji, ale mám jiný nápad. Mluvil jsem o tom s rukama, a oni řekli, že bychom se mohli na půlroku až rok do New Yorku přestěhovat. Získáme nové fanoušky a já budu moci být s tebou." Hned jak řekl přestěhovat, tak jsem mu skočila do náruče. Tekly mi obrocké slzy štěstí. V tu chvíli jsem si byla jistá, že se strašně milujeme a už nikdy se neopustíme. Náž vztah byl dokonale prokután. Neměli jsme žádné směšné nebo trapné příhody z děctví, ale jen čistou lásku. Byli jsme si souzeni. Harry vždy říkal, že je do mě zamilovaný až po uši a pro něj to byla láska od první chvíle. Pro mě až tak ne, ale když jsem ho uviděla, věděla jsem, že kdybychom se seznámili, nebyli bychom jen přátelé. A náš vztah vykvetl v krásnou růži a teď spolu budeme bydlet v New Yorku a bude to vztah jako z pohádky. Byli jsme duševně spojení. Milovali jsme jeden druhého nadevše. Ale to jsem ještě nevěděla, že nejsme jediní…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Styles Mrs.Styles | 21. února 2012 v 22:18 | Reagovat

Nie su jediny??? Fuha kto bude dalsi???

2 Domí :) Domí :) | Web | 22. února 2012 v 7:12 | Reagovat

To si přečteš v dalším díle :)

3 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 22. února 2012 v 12:45 | Reagovat

Super :)

4 Tess Tess | 23. února 2012 v 20:44 | Reagovat

Je to skvělé ale poradil jsem se s rukama! To mě dostalo! :DDDDD

5 Kiki Kiki | 27. února 2012 v 15:38 | Reagovat

Myslím, že Harry má oči zelené, ale jinak je to NÁDHERNÉÉÉÉÉÉÉ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama